Usługi rachunkowe Rzeszów

Usługi rachunkowe Rzeszów Derby Accounting to nie tylko gwarancja profesjonalizmu i pełnej zgodności z aktualnymi przepisami prawnymi, lecz także wybór najlepszych rozwiązań dopasowanych do Twojej firmy. Zapewniamy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych z zakresu prowadzenia księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych. Jest to podstawowy zakres naszej działalności. Ponadto profesjonalna i wysoko wykwalifikowana kadra, to atut, z którego jesteśmy wyjątkowo dumni. Działalność Naszego biura objęta jest obowiązkową polisą OC. Polisa OC jest gwarancją bezpieczeństwa merytorycznego a także finansowego dla naszych Klientów.

Z myślą o naszych klientach stale się rozwijamy i szkolimy. Ponadto na bieżąco śledzimy zmiany, które wprowadza Ustawodawca. To dzięki temu nasi klienci mają pewność, że żadna zmiana nas nie zaskoczy. Poza księgowością lubimy także optymalizować i doradzać żeby nasz Klient był zawsze zadowolony. Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm o różnym typie. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny ponieważ zdajemy sobie sprawę, że szablonowe podejście nie jest tym co interesuje naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy.
Derby Accounting

Wybierz Usługi Rachunkowe Rzeszów Derby Accounting - zadzwoń lub napisz już dziś

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu:

podatków, rachunkowości i finansów, prawa pracy i ubezpieczeń. Współpracujemy z Kancelarią Prawną Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest przyznana nam licencja Ministra Finansów, uprawniająca do usługowego prowadzenia ksiąg.

Posiadamy pełne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy na bieżąco – stale aktualizujemy naszą wiedzę, aby móc efektywnie doradzać naszym Klientom. Nasza siedziba mieści się w Rzeszowie. Biorąc jednak pod uwagę fakt, iż dokumenty możesz wysłać nam w formie skanu, to można przyjąć, że działamy na terenie całej Polski. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego!

TOP